XXIX Niedziela Zwykła (22 X 2017)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 22.10 – XXIX Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 23.10 – Wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera

• wtorek, 24.10 – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

• środa, 25.10 – Dzień powszedni

• czwartek, 26.10 – Dzień powszedni

• piątek, 27.10 – Dzień powszedni

• sobota, 28.10 – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

• niedziela, 29.10 – XXX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Misyjna, witamy w naszej wspólnocie ks. Piotra posługującego w Barnauł na Syberii. Dzień dzisiejszy to również liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 19.30 gościć będziemy znanego muzyka Dariusza Malejonka. Zapraszamy na spotkanie z nim.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie przez cały miesiąc październik o godz. 17.30. W zakrystii jest możliwość zapisania się do Róż Różańcowych.

4. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy na nie we wtorki i czwartki o godz. 19.30. Szczególne zaproszenie kierujemy na katechezę w najbliższy wtorek.

5. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na parafialny Uniwersytet Biblijny pod przewodnictwem ks. prof. Janusza Kręcidło MS, w najbliższą środę po wieczornej Mszy św.

6. Zapraszamy w piątek 27 października, od godz. 19.00 do salek parafialnych, na wieczór z grami planszowymi – DoGry Wieczór.

7. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki wypomoinkowe, prosimy o czytelne zapisanie imion zmarłych, za których będziemy modlić się w listopadzie.

8. W następną niedzielę zapraszamy na kiermasz ciast organizowany przez młodych, którzy chcą pojechać na ŚDM w Panamie. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony, jako pomoc w wyjeździe.

9. W dniach 17-18 listopad (piątek – sobota) organizujemy wraz z ojcami z inicjatywy Tato.Net, warsztaty dla ojców zatytułowane 7 sekretów efektywnego ojcostwa. Warsztaty mają na celu budowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Zapisy w zakrystii i kancelarii do 6 listopada, liczba miejsc ograniczona, koszt to 99 zł. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

10. Życzymy wszystkim radosnego świętowania i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.