Szósta Niedziela Zwykła (17 II 2019)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 17.02 – Szósta Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 18.02 – Dzień Powszedni

• wtorek, 19.02 – Dzień Powszedni

• środa, 20.02 – Dzień Powszedni

• czwartek, 21.02 – Dzień Powszedni

• piątek, 22.02 – Święto katedry św. Piotra Apostoła

• sobota, 23.02 – Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

• niedziela, 24.02 – Siódma Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Witamy w naszej wspólnocie brata Jarosława Stupkiewicza MS, który od dzisiejszej niedzieli zaczyna posługę w naszej parafii.

2. Młodzież, która wróciła z Panamy, zaprasza dzisiaj po Mszy św. o 19.30 na spotkanie, podczas którego podzieli się swoimi wrażeniami ze Światowych Dni Młodych.

3. Jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca kwestujemy na dalszy remont naszej świątyni, dziękujemy za wszystkie ofiary składane na ten cel, również za te wpłacane na konto naszej parafii.

4. W związku z malowaniem naszego kościoła, na Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty rano, zapraszamy do salek. W sobotę o godz. 13.00 zapraszamy chętnych, na sprzątanie kościoła, po kolejnym tygodniu malowania.

5. We wtorek o 19.00, Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie zatytułowane „Emocje i uczucia a życie duchowe”. Spotkanie poprowadzi ks. Maciej Rydzanicz MS, ojciec duchowny naszego seminarium.

6. W środę zapraszamy członków ARSu na nowennę, Mszę św. i spotkanie.

7. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na parafialny Uniwersytet Biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza Kręcidło MS. Temat spotkania to: Skąd się wzięło zło, na podstawie trzeciego rozdziału Księgi Rodzaju.

8. W piątek zapraszamy starszą grupę przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie o godz. 19.00.

9. Również w piątek zapraszamy na kolejny wieczór z grami planszowymi, początek o godz. 19.00.

10. Za tydzień w niedzielę godz. 16.00, zapraszamy na Mszę św. dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami.

11. Tworzymy kolejny Krąg Domowego Kościoła, zapraszamy zainteresowane małżeństwa na spotkanie w kawiarence w niedzielę 3 marca po Mszy św. o godz. 11.00.