XXII Niedziela Zwykła (1 IX 2019)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 01.09 – Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 02.09 – Dzień Powszedni

• wtorek, 03.09 – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

• środa, 04.09 – Dzień Powszedni

• czwartek, 05.09 – Dzień Powszedni

• piątek, 06.09 – Dzień Powszedni

• sobota, 07.09 – Dzień Powszedni

• niedziela, 08.09 – Dwudziesta Trzecia Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców. Za tydzień podczas Mszy św. o 11.00, pobłogosławimy książki, zeszyty, plecaki inne przybory szkolne.

2. Miesiąc wrzesień tradycyjnie poświęcony jest patronce naszej parafii, Matce Bożej Saletyńskiej. Zapraszamy na nabożeństwa z rozważaniem Orędzia z La Salette, codziennie o 17.30.

3. Po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 18.00.

4. Jutro o 5.00 rano wyruszy z naszej parafii pielgrzymka autokarowa do La Salette, Lourdes, Altetting. Pielgrzymi zabiorą ze sobą intencje nas wszystkich, pamiętajmy o nich w modlitwie.

5. We wtorek o 19.00 wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, zaprasza na Mszę św. z modlitwą wstawienniczą. Skrzynka na intencje znajduje się pod chórem.

6. W środę o 16.30 zapraszamy do zakrystii na spotkanie ministrantów i wszystkich chłopców chcących być ministrantami.

7. W czwartek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkanie nowo powstającej młodzieżowej wspólnoty oazowej, uczniów klas 7, 8 i starszych. Zaproszenie szczególnie kierujemy do osób, które uczestniczyły w tegorocznym Saletyńskim Spotkaniu Młodych w Dębowcu. Więcej informacji można uzyskać u ks. Dawida, ks. Macieja i na stronie internetowej.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, zapraszamy na spowiedź podczas porannej Mszy św. o godz. 7.00 i po południu od godz. 17.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00.

9. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Rzeszowa do Dębowca, która odbędzie się w dniach 12-15 września. Zapisy w zakrystii, informacje na stronie internetowej naszej parafii.

10. W ramach akcji “Z uśmiechem do szkoły”, zbieramy do kosza pomoce szkolne dla potrzebujących. W tym roku szczególnie prosimy o przynoszenie materiałów plastycznych. Lista pozostałych, najbardziej potrzebnych rzeczy, znajduje się na stronie parafii.