XXVIII Niedziela Zwykła (14 X 2018)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 14.10 – Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 15.10 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

• wtorek, 16.10 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

• środa, 17.10 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

• czwartek, 18.10 – Święto św. Łukasza, ewangelisty

• piątek, 19.10 – Dzień Powszedni 

• sobota, 20.10 – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

• niedziela, 21.10 – Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W najbliższy wtorek 16 października przypada 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. W każdą drugą niedzielę października, fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia prowadzi kwestę, poprzez którą wspiera młodzież z biednych rodzin w ich edukacji. Pod chórem znajduje się skarbona, poprzez którą można wesprzeć to dzieło.

2. Zapraszamy studentów na spotkania duszpasterstwa akademickiego w każdy wtorek o godz. 19.00, a młodzież w wieku od 14 do 18 lat na spotkania duszpasterstwa młodzieży, w każdy czwartek o godz. 19.00.

3. W środę zapraszamy na kolejny dzień Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym, spotkanie w salkach o godz. 19.00.

4. W środę zapraszamy członków ARSu, na nowennę, Mszę św. i spotkanie formacyjne.

5. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pierwszy po wakacjach, parafialny Uniwersytet Biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza Kręcidło MS.

6. W piątek zapraszamy młodszą grupę (III klasa gimnazjum), przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie o godz. 19.00. Informujemy, że klasy VIII rozpoczną przygotowanie do sakramentu bierzmowania w Wielkim Poście.

7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30, zapraszamy na koncert w ramach cyklu Warsaw Camerata a la carte – muzyczna rezydencja. Program koncertu wybierany jest na drodze głosowania, szczegóły na stronie www.warsawcamerata.pl.

8. Również w następną niedzielę zapraszamy po Mszy o 19.30 na wieczór uwielbienia. Chętnych do zaangażowania się w prowadzenie modlitwy i śpiewu zapraszamy do salek, na próby we wtorek o 19.00 i w niedziele o 18.00.

9. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki wypominkowe, prosimy o czytelne zapisanie imion zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie i w wypominkach rocznych.