IV Saletyńskie Spotkanie Dzieci

Kobylanka k. Gorlic

https://warszawa.saletyni.pl/wp-content/uploads/2015/04/V-Saletyskie-Spotkanie-Dzieci.jpghttps://warszawa.saletyni.pl/wp-content/uploads/2015/04/V-Saletyskie-Spotkanie-Dzieci.jpgVI Saletyńskie Spotkanie Dzieci

Zapraszamy na VI Saletyńskie Spotkanie Dzieci (SSD) do Sanktuarium Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance k. Gorlic. Odbędzie się ono w dniach 8-10 czerwca 2018  roku pod hasłem – Mocni w Duchu!

Saletyńskie Spotkanie Dzieci to czas wspólnej modlitwy, muzyki, tańca i radości oraz konferencji. SSD skierowane jest do dzieci wszystkich klas szkoły podstawowej.

Organizator Spotkania zapewnia wszystkim uczestnikom i opiekunom: ubezpieczenie; dach nad głową w postaci ogromnego namiotu; noclegi w szkołach, internatach i bursach oraz transport; opiekę medyczną na miejscu; posiłki przygotowane przez trzy firmy cateringowe posiadające wymagane certyfikaty. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą śpiwór, poduszkę (tzw. jasiek), kocyk, karimatę, pantofle i piżamę, aviomarin, jak również coś na deszcz i słońce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie spotkań www.dzieci.saletyni.pl i Facebooku SSD.

Dzieci można zapisywać w zakrystii lub u ks. Pawła Golemo MS tel: 511 401 178.

Potrzebne dokumenty:

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodziców na udostępnianie wizerunku

Plan VI SSD