Czwarta Niedziela Wielkanocna (3 V 2020)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 3.05 – Czwarta Niedziela Wielkanocna

• poniedziałek, 4.05 – Wspomnienie św. Floriana, męczennika

• wtorek, 5.05 – Dzień Powszedni

• środa, 6.05 – Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

• czwartek, 7.05 – Dzień Powszedni

• piątek, 8.05 – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

• sobota, 9.05 – Dzień Powszedni

• niedziela, 10.05 – Piąta Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Niedzielne Msze św. są odprawiane według tradycyjnego porządku, Msza św. o 12.30 jest transmitowana w sieci Internet. Zapraszamy na dwie dodatkowe niedzielne Eucharystie o godz. 15.00 i 16.00. Informujemy, że w naszym kościele w każdej Mszy św. lub nabożeństwie może brać udział 47 osób. Prosimy o zakrywanie nosa i ust podczas Mszy św. i nabożeństw.

2. Służymy sakramentem spowiedzi w salkach z tyłu kościoła codziennie od godz. 6.45 rano i od 17.30 po południu, a w niedziele pół godziny przed każdą Mszą św.

3. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.

4. W czasie panującej epidemii kilkoro naszych parafian psychologów, prawników, nauczycieli zaoferowało swoją bezinteresowną pomoc. Wszystkich potrzebujących rozmowy ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny – 607 077 761 lub mailowy – warszawa@saletyni.pl. Najbliższy dyżur psychologa w środę od godz. 18.30 w salkach parafialnych.

5. Informujemy, że istnieje możliwość zamawiania intencji mszalnych telefonicznie lub mailowo.

6. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto parafii, dzięki którym regulujemy bieżące należności naszej parafii.