Klub Mam


Spotkania Klubu Mam odbywają się w drugie piątki miesiąca o godzinie 18.45 (bezpośrednio po Mszy św. o 18.00). w salkach parafialnych z tyłu kościoła. Wejście od ul. Cietrzewia.

Klub Mam powstał w wyniku warsztatów „Szczęśliwa mama wychowuje szczęśliwe dziecko”. Jest odpowiedzią na potrzeby kobiet wychowujących dzieci. Każda z nas odczuwa potrzebę bycia zrozumianą.
Celem Klubu jest umożliwienie mamom znalezienie chwili dla siebie w gronie kobiet przeżywających podobne emocje i mające podobne doświadczenia.
Prowadzącą Klub jest Joanna Tarasiewicz, nasza parafianka z wieloletnim stażem psychologicznym. Spotkania odbywać się będą w drugi piątek miesiąca. Każde z nich będzie poświęcone innemu problemowi związanemu z wychowaniem dzieci.
Tematy będą dostępne na stronie Parafii. Będzie to wspaniała okazja do wyjścia z domu, oderwania się od codziennych obowiązków, do dobrej zabawy i miło spędzonego czasu.

Kto może uczestniczyć w spotkaniach?

Serdecznie zapraszamy mamy i kobiety oczekujące dzieci.


AKTUALNOŚCI

Linki do spotkania majowego:

Teoria Wielkiej Manipulacji, czyli jak naukowcy obalili mit małego terrorysty


Kolejne spotkanie Klubu mam odbędzie się już w tym tygodniu, w piątek 5.04 .
Przy gorącej herbacie i pysznych ciastach będziemy kontynuowały tematy rozmów, których nie udało nam się wyczerpać podczas naszego pełnego inspirujących pomysłów i osobistych przemyśleń marcowego wieczoru.

Jeżeli już zdążyłaś zapoznać się z treścią artykułów, które były zaproponowane na marcowe spotkanie, do przeczytania na piątek masz tylko dwa kolejne :

Kolejne spotkanie Klubu Mam 8.03 w piątek. Przed spotkaniem polecamy do przeczytania:

https://dziecisawazne.pl/trudne-emocje/

 https://dziecisawazne.pl/jezyk-zyrafy-rozpoznawanie-i-wyrazanie-uczuc-i-potrzeb/

Prowadząca:

Joanna Tarasiewicz-Krajewska

Opiekun:

ks. Grzegorz Ozga MS