Uroczystość Najświętszej Trójcy (30 V 2021)


Kalendarz liturgiczny

• niedziela, 30.05 — Uroczystość Najświętszej Trójcy

• poniedziałek, 31.05 — Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

• wtorek, 1.06 — Wspomnienie św. Justyna, męczennika

• środa, 2.06 — Dzień Powszedni

• czwartek, 3.06 — Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

• piątek, 4.06 — Dzień Powszedni 

• sobota, 5.06 — Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

• niedziela, 6.06 — Dziesiąta Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Bardzo serdecznie zapraszamy dziś o 12.30, na Mszę św. prymicyjną ks. Pawła. W tej pierwszej niedzielnej Eucharystii sprawowanej w naszym kościele, będzie modlić się za naszą parafię, a na koniec udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.

2. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. tego dnia będą odprawiane w następujących godzinach: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o 11.00, wyruszy tradycyjna procesja do czterech ołtarzy. Podobnie jak w ubiegłym roku ołtarze znajdować się będą wokół kościoła.  Zapraszamy Was wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 17.30.

4. Z okazji przypadającego we wtorek Dnia Dziecka, składamy wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, miłości rodziców i szczęśliwego dzieciństwa.

5. Przypominamy, że w każdą środę w naszym kościele po wieczornej Mszy św. jest adoracja w ciszy, którą kończy o 20.30 modlitwa różańcowa. Podczas adoracji służymy sakramentem spowiedzi.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na spowiedź podczas porannej Mszy św. i po południu od godz. 17.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę.

7. Pod chórem znajduje się nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej zatytułowany Głos pokrzywdzonych. Zapraszamy do nabycia i lektury.

8. W poniedziałek 7 czerwca o godz. 19.00, zapraszamy do kościoła uczniów klas VIII, na spotkanie rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania.