XXVIII Niedziela Zwykła

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 13.10 – Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 14.10 – Dzień Powszedni

• wtorek, 15.10 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

• środa, 16.10 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

• czwartek, 17.10 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

• piątek, 18.10 – Święto św. Łukasza, ewangelisty

• sobota, 19.10 – Dzień Powszedni

• niedziela, 20.10 – Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Wstańcie, chodźmy, pod tym hasłem obchodzimy dziś XIX Dzień Papieski, poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Ksiądz kardynał zaprasza dzisiaj na wspólne świętowanie, do Świątyni Opatrzności Bożej. Do skarbony znajdującej się pod chórem zbieramy datki, na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną, ubogą młodzież.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 19.30 zapraszamy do kawiarenki studentów, na spotkanie organizacyjne Oazy studenckiej.

3. Przypominamy, że w każdą środę, w naszym kościele od 18.45 do 20.30, jest Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

4. W czwartek o 19.00, zapraszamy na spotkanie młodszą grupę przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (licealiści po szkole podstawowej).

5. W piątek zapraszamy na spotkania Oazy: dzieci o 16.30 w salkach, a młodzież o 18.00 (klasy 7, 8 i szkoły średnie) na Mszę św., a później spotkanie formacyjne.

6. Również w piątek zapraszamy na wieczór z grami planszowymi, początek o godz. 19.00.

7. W sobotę 26 października organizujemy warsztaty dla ojców, zatytułowane BLIŻEJ, informacje na stronie parafii, plakatach i ulotkach pod chórem. Zapisy w zakrystii i lub poprzez pocztę elektroniczną (warszawa@saletyni.pl).

8. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17.30. Prosimy Róże Różańcowe o prowadzenie modlitwy, według planu zamieszczonego w gablotach. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w każdy piątek.

9. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki wypominkowe, prosimy o czytelne zapisanie imion zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie i w wypominkach rocznych.