XXII Niedziela Zwykła (30 IX 2017)

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 03.09 – XXII Niedziela Zwykła

• poniedziałek, 04.09 – Dzień powszedni

• wtorek, 05.09 – Dzień powszedni

• środa, 06.09 – Dzień powszedni

• czwartek, 07.09 – Dzień powszedni

• piątek, 08.09 – Święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny

• sobota, 09.09 – Dzień powszedni

• niedziela, 10.09 – XXIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Od dzisiejszej niedzieli, po wakacyjnej przerwie, zapraszamy  na popołudniową Mszę św. o godzinie 18.00. Dzisiaj też, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

2. Jutro, o godz. 16.00, zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców na Mszę św. , podczas której będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, zaprasza we wtorek o godz. 19.00 na Mszę św. z modlitwą wstawienniczą. Na stoliku z tyłu kościoła jest skrzynka na intencje.

4. W najbliższą środę o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin.

5. W czwartek przypada trzecia rocznica śmierci ks. Stanisława Wygonika MS, zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.00.

6. W piątek zapraszamy starszą grupę przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie o godz. 19.00.

7. Miesiąc wrzesień jest poświęcony Matce Bożej z La Salette, patronce naszej parafii. Zapraszamy na nabożeństwa ku Jej czci, codziennie o godz. 17.30.

8. Dziś ostatni dzień akcji, Z uśmiechem do szkoły, czyli zbiórki do koszy różnego rodzaju przyborów szkolnych. Zebrane przybory zostaną przekazane potrzebującym dzieciom i młodzieży. Lista potrzebnych rzeczy znajduje się na stronie naszej parafii, kosze znajdują w bocznych nawach.

9. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Rzeszowa do Dębowca, która odbędzie się w dniach od 14 do 17 września. Zapisy w zakrystii lub drogą elektroniczną na adres naszej parafii. Jest również możliwość dołączenia do grupy w sobotę lub niedziele (16-17 IX). Natomiast zainteresowanych pielgrzymką rowerową z Rzeszowa do Dębowca odsyłamy na stronę www.rowerowa.eu. Więcej informacji można znaleźć na stronie naszej parafii.

10. Życzymy Wam wszystkim radosnego świętowania i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:

  • Mateusz Malinowski, stanu wolnego i Magdalena Monika Biega, stanu wolnego, oboje zamieszkali w naszej parafii, zapowiedź pierwsza.