o nas

Spotkania Klubu Mam odbywają się w drugie piątki miesiąca o godzinie 18.45 (bezpośrednio po Mszy św. o 18.00). w salkach parafialnych z tyłu kościoła. Wejście od ul. Cietrzewia.

Klub Mam powstał w wyniku warsztatów „Szczęśliwa mama wychowuje szczęśliwe dziecko”. Jest odpowiedzią na potrzeby kobiet wychowujących dzieci. Każda z nas odczuwa potrzebę bycia zrozumianą.

Celem Klubu jest umożliwienie mamom znalezienie chwili dla siebie w gronie kobiet przeżywających podobne emocje i mające podobne doświadczenia.

Prowadzącą Klub jest Joanna Tarasiewicz, nasza parafianka z wieloletnim stażem psychologicznym. Spotkania odbywać się będą w drugi piątek miesiąca. Każde z nich będzie poświęcone innemu problemowi związanemu z wychowaniem dzieci.

Tematy będą dostępne na stronie Parafii. Będzie to wspaniała okazja do wyjścia z domu, oderwania się od codziennych obowiązków, do dobrej zabawy i miło spędzonego czasu.

 

Kto może uczestniczyć w spotkaniach?

Serdecznie zapraszamy mamy i kobiety oczekujące dzieci.

AKTUALNOŚCI

Spotkanie majowe

Linki do spotkania majowego:...

Kwietniowe spotkanie

Kolejne spotkanie Klubu mam odbędzie się już w tym tygodniu, w piątek 5.04. Przy gorącej herbacie i pysznych ciastach będziemy kontynuowały tematy...

prowadząca

Joanna Tarasiewicz – Krajewska

 

opiekun

ks. Grzegorz Ozga MS