Kurs Nowe Życie z Bogiem (31 III – 2 IV 2017)

W dniach 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. odbył się kolejny w naszej parafii kurs “Nowe Życie z Bogiem”, w którym uczestniczyło 35 osób.

Kurs zorganizowali i poprowadzili członkowie Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji działającej w parafii wraz z księdzem Mirkiem i z członkami wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej z Rzeszowa. Kursy organizowane są dwa razy w roku i dają niepowtarzalną szansę zbudowania osobistej, i bezpośredniej relacji z Chrystusem.

Trzy dni spędzone razem były nie tylko okazją do wspólnej modlitwy, słuchania słowa Bożego, indywidualnych rozmów, ale także okazją do zobaczenia, że Jezus jest obecny w drugim człowieku i przez niego działa. Tym bardziej cieszy nas tak liczna grupa uczestników, która poddała się Jego woli i działaniu Ducha Świętego. Chwała Panu!

Przemek

Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji jest otwarta na nowe osoby, które chcą docierać do innych z Dobrą Nowiną i doświadczyć działania Boga w swoim życiu. Zapraszamy na nasze spotkania, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19.00, w sali na 1 piętrze na tyłach kościoła (wejście od ul. Cietrzewia).

IMG_0032