Nowe Życie z Bogiem

„…Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w Jego Synu. Ten, kto ma Syna, ma życie…” (1 J 5,11-12)
Być może uważasz, że Twoje życie powinno przebiegać inaczej, lepiej… Być może sypie Ci się związek albo marzysz o wspaniałej pracy… Być może nawet z samym sobą jest Ci źle… Nie martw się! Jest Ktoś, kto ma doskonałe rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Ktoś, kto zna Cię lepiej niż Ty sam! Ktoś, kto zaplanował Cię na tym świecie i przeznaczył do pełnienia dobrych czynów. Ktoś, kto czeka na Ciebie właśnie teraz.
TO BÓG! Twój Ojciec, który daje Ci życie w swoim Synu, Jezusie Chrystusie. Już nic nie musisz sam! Wesprzyj się na Nim i pozwól się poprowadzić… Niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie pracujesz, jakie masz pasje, czy czujesz się szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie – po prostu:

WEJDŹ W RELACJĘ Z JEZUSEM

Pomoże Ci w tym Kurs Nowe Życie z Bogiem (dawny Kurs Filipa) organizowany przez Saletyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji w Warszawie.
Kurs Nowe Życie z Bogiem jest jedną z odpowiedzi na wezwanie św. Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Jest to nowa metoda głoszenia Dobrej Nowiny o Chrystusie. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy będąc w kryzysie, doświadczają bezsensu, zniewolenia i grzechu, jak i ci, którzy są z życia zadowoleni. Kurs pomaga odkryć i rozwinąć w nas, otrzymane na Chrzcie Świętym – Życie Boże.

ZGŁOSZENIA:

Na kurs można zapisać się mailowo na adres:
snewarszawa@wp.pl

telefonicznie:
tel. 537 361 159

lub przez stronę: ssnewarszawa.org

Kurs odbywa się w salkach przy kościele
Matki Bożej Saletyńskiej w Warszawie, ul. Popularna 46
pt. 18.00-21.00, sob. 8.00-19.00 (2 h przerwa), nd. 8.00-15.00

Kurs należy przeżyć w całości.
Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.