Odpust Parafialny ku czci NMP z La Salette (27 IX 2020)

Kalendarz liturgiczny

• niedziela, 27.09 — Odpust Parafialny ku czci NMP z La Salette

• poniedziałek, 28.09 — Wspomnienie św. Wacława, męczennika

• wtorek, 29.09 — Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

• środa, 30.09 — Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

• czwartek, 1.10 — Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła

• piątek, 2.10 — Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

• sobota, 3.10 —  Dzień Powszedni

• niedziela, 4.10 — Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Świętujemy dzisiaj odpust ku czci naszej patronki, Matki Bożej z La Salette. Witamy pośród nas ks. Radosława Siwińskiego wraz ze wspólnotą Domu Miłosierdzia z Koszalina, dziękujemy za skierowane do nas słowo. Zapraszamy do korzystania z darów, które Pan Bóg chce nam dawać z racji odpustu. Przypominamy, że wszyscy, którzy są w stanie łaski uświęcającej, przyjęli dziś Komunię św. i wypełnili warunki przepisane przez Kościół, mogą zyskać odpust zupełny, który można ofiarować za siebie samego lub za zmarłych.

2. Przypominamy, że w każdą niedzielę jest dodatkowa Msza św. o godz. 15.00. Prosimy również o używanie w kościele maseczek zasłaniających usta i nos.

3. W środę o 19.00, zapraszamy do kościoła na Liturgię Pokutną. Zaproszenie to kierujemy do chcących głębiej przeżyć sakrament spowiedzi oraz obchodzących pierwsze piątki miesiąca, a także wszystkich, którzy dłuższy czas nie przystępowali do spowiedzi.

4. W czwartek o 19.00 zapraszamy studentów na spotkanie Oazy Studenckiej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, zapraszamy na spowiedź podczas porannej Mszy św. o godz. 6.55 i po południu od godz. 17.30. Chorych, którzy życzą sobie odwiedzin, prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii lub telefonicznie.

5. W piątek o 19.00 zapraszamy do kościoła uczniów klas VII i VIII oraz szkół średnich na spotkanie Oazy Młodzieżowej.

6. W niedzielę 4 października zapraszamy do kościoła rodziców zainteresowanych przygotowaniem swoich dzieci do I Komunii św. w naszej parafii na spotkanie o godz. 16.00.

7. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.